Eventová fotografia

Dělat „hudební“ fotografie není jednoduché, nestačí jen netradiční záběr nebo dobré načasování, musíte mít cit pro rytmus večera, začlenit pohyb těla a zastavenou mimiku do prostoru, obsáhnout okolí, být jeho součástí. Stanči to umí, stejně jako umí vytáhnout emoci okamžiku, která má trvalejší platnost. Radost a nasazení je všudypřítomné.

Haxim Horovic | Full Moon

Ako fotograf sa so Stanči stretávam na dennej báze a je to zábava, pracovať po jej boku. Ako organizátor festivalu si ju volám vždy, keď potrebujem zachytiť festival trochu inak – plný emócií, radosti a nevšedných detailov, ktoré mnohým fotografom uchádzajú.

Michal Lukáč | Rozbehni sa! Bratislava

Stanči je super. Týmto by som začala. Na fotografie má oko ako málokto. Potvrdila to nielen akciami, z ktorých vznikli skvelé fotoreporty, ale aj tzv. backstageovými mini esejami, v ktorých nafotila hudobníkov pred prípravami na koncert. Stanči má však aj niečo, čím sa nemôže pochváliť hocikto – cit pre ĽPE (ľudia – príbehy – emócie). Teda zachytenie „toho“ momentu, v ktorom nie je nikto strojený a predsa vyzerá skvelo.

Kristína Jurčišinová | RTVS

Mám rád jej videnie sveta a viem, že sa vždy môžem spoľahnúť na výslednú kvalitu fotografií. Dôvera vo výsledok je dôvod prečo sa k jej práci často vrátim.

Miroslav Gajdoš | Ajlavmjuzik