Svadba

Ľudia, príbehy, emócie a žiadne štylizované pózy.
Lebo svadba je o tom, aby ste si svoj deň spolu užili.
A ja budem s foťákom rada pri tom.

Pravá dedinská svadba alebo svadba v meste, na zámku, v lese, na kopaniciach, s moderným či oldschool vizuálom. Ak sa k tomu pridá zaujímavý pár a kopa skvelých ľudí – výsledkom je svadba, na ktorú sa len tak ľahko nezabúda. A ako to teda vyzerá, keď sa svadby zhostí koncertná fotografka, nájdete v galérii nižšie.

Chcem nafotiť svadbu

Ako prebieha svadobné fotografovanie?

1
 

Začíname

Svadobná predpríprava u vás doma. Obliekanie sa, make-up, pomoc družičiek/družbu, dolaďovanie posledných detailov, príchod hostí…To všetko predchádza hodine H, keď chcete všetko šup-šup stihnúť a poriadne si ju ani nevychutnáte. Nechajte preto fotky hovoriť za vás..

2
 

Prvé svadobné fotografovanie

Keď ste ešte stále tip-top svieži, vlasy sú stále na tom mieste, kde ich chcete mať, oblek nie je pokrčený – tak vtedy je ten správny okamih na fotky. Buď pred, počas alebo po, rozhodnutie je len a len na vás. Vyberte si lokalitu, pokojne aj viac a nechajte si zvečniť svoj deň.

3
 

Áno

Keď si poviete obidvaja áno a všetci vám budú gratulovať, objímať vás a pritom plakať od dojatia. Keď si poviete, že to stálo za to s náručou plnou kvetín. Prvé formálne rodinné fotografie a spoločná foto.

4
 

A párty sa môže začať

Rozbíjanie tanierov, prenos nevesty cez prah, svadobný príhovor a žúrka roka sa môže začať! Prvý spoločný tanec, krájanie torty, nevídané tanečné kreácie svadobných hostí a zábava do neskorej noci – budem tam, kde sa niečo deje.

Stanka, fotky su nadherne! si uzasna, si velmi talentovana, dakujeme Nina M.

Stanciiiii, najviac super, zachytene vsetko: zabava, emocie, nikto a nic ti neuniklo 🙂 Dakujeme velice pekne. Zanetka P.

Fotky su strasne krasne! Ďakujeme!Matej D.

Super su, velmi sa mi lubia, krasne ostre, a to svetlo! fotky z party fakt stobodove, aj z tych tancekov som myslela ze tam vsetci budu hnusni rozmazani upoceni a leskli a je to paradne dakujeeem Romana S.

Chcem nafotiť Svadbu